Apmokėjimas už prekes

Paysera – elektroninė atsiskaitymų sistema, apjungianti skirtingus atsiskaitymo būdus: per Paysera sistemą, elektroninę bankininkystę, grynaisiais, mokėjimo kortelėmis, SMS žinutėmis. Paysera siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti užtrunka vos kelias minutes. Taip pat greitus ir saugius atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis. Paysera suteikia galimybę naudotis ir patogia mobiliąja pinigine, kuri dar labiau palengvina atsiskaitymus tiek internete, tiek fizinėse vietose.

Atsiskaitykite per Paysera – tai greita, modernu ir naudinga. Už kiekvieną atsiskaitymą pirkėjui į Paysera sąskaitą grįžta iki 1% sumos, sumokėtos už prekes ar paslaugas.

Taip pat galite atsiskaityti iš paypal saskaitos arba tiesiog tiesiai iš savo banko kortelės nesusikuriant paypal saskaitos! Viskas tik dėl Jūsų patogumo!

Nerandate tinkamo apmokėjimo būdo? Susisiekite su mumis el. paštu labas@2blis2.lt arba parašykite mums per Kontaktai skiltį. Garantuojame, mes rasime jums tinkantį sprendimą.

Prekių pristatymas

Prekes pristatome per Omniva arba LP Express paštomatus. Pristatymo kaina 2.50 Eur